kurumsal

HAKKIMIZDA

Konu, 30 yıla yakın bir süredir çelik konstrüksiyon alanında edindiği tecrübesini 2007 yılı itibari ile merdivenler üzerinde yoğunlaştıran, alanında uzmanlığını ispat etmiş tasarım odaklı üretici bir firmadır.
 

Konu, mekanın gerektirdiklerini ve müşterinin isteklerini analiz eder, olması gereken merdiveni tasarlar; projelendirir, görselleştirir, üretir, montajını yapar. Kişiye ve mekana özel tasarımlarıyla, ergonomi ve estetikten ödün vermeden yüksek kalite ve görsellikte çözümler sunar.
 

Merdiven ile mekana ait diğer unsurları bir bütün olarak gören ve bu doğrultuda tüm sistemi en ince detaylarına kadar özenle tasarlayan Konu, herkesin değil; farklı olmayı bilenlerin tercihidir.İLKELER

Niceliğe değil, niteliğe önem veren Konu için, kaliteden ödün vererek çok sayıda merdiven yapmak değil, yaptığı her işten övgüyle bahsettirmek esastır.


Konu, fiyat kaygısı ile malzeme kalınlıklarını indirgemez, detaylardan vazgeçmez, görselliği geri plana atmaz.


3. şahıs ve kurumların emek sarf ederek ortaya koydukları tasarımları söz konusu şahıs ve kurumların izni ve bilgisi haricinde üretmek Konu’nun etik anlayışına aykırıdır.


Merdiven kalıcı bir unsur, sabit bir mobilyadir. Konu, muhtemel sorunları göz ardi ederek, sadece günü kurtarmaya yönelik işler yapmaya karşıdır. Konu işi bir merdiven, zamana karşı koymalıdır.MİSYON & VİZYON

İlkelerinden ve kalitesinden ödün vermeden, Türkiye'nin tasarım ve özel üretim alanında ne denli başarılı işler ortaya koyabileceğini ispat etmek, Konu için keyifli bir süreçtir.

 

Konu'nun hedefi kısa vadede Türkiye'nin en iyi merdiven tasarım-üretim firması olduğunu herkese kanıtlamak, uzun vadede ise, alanında dünyanın en iyileri listesine girmektir.